O nás

Ahoj z kraje Moravského krasu,

moje jméno je Jaromír Pernica a rád se s tebou podělím o zážitky z přírody zprostředkované společnou sportovní aktivitou Nordic walkingem. Mám pohyb velmi rád, věnuji se klasické chůzi ve sportovním tempu dlouhé roky, miluji hory a jejich přechody, stejně jako krátké výlety. Moje zaměstnání je typicky sedavé a tak jsem se kdysi rozhodl kompenzovat jeho negativní účinky nejen chůzí, kolem, lyžemi…, ale i aktivním fitness se zaměřením se na zlepšení středu těla a jeho horní poloviny. Odsud byl pak jen malý krůček propojit vše v co nejuniverzálnějším sportu, který rozvíjí i zmíněné partie a tím je NW. Jsem instruktorem s nejvyšší kvalifikací s mezinárodní platností a členem Českomoravské federace nordig walking. Neváhej mě kontaktovat a využít všechny benefity tohoto sportu a spojit příjemné s užitečným. 

Na setkání se těší Jaromír

Ahoj z Českého středohoří,

mé jméno je Eliška Jiřičová a již dlouhou řadu let se věnuji různým sportům. Ve velké míře se věnuji fitness, a tak kromě běhu, in-line, lyžování byl k této zálibě velmi vhodným sportem Nordic walking. Aktivita, která se dá provozovat téměř všude a téměř kdykoliv. Není třeba mnoho speciálního vybavení, stačí hůlky na nordic walking, kvalitní obuv a můžeme vyrazit.

V tomto sportu mám aktuálně nejvyšší vzdělání, kterého je možné dosáhnout a to „Instruktor NW“ – akreditace MŠMT a pro možnosti dalšího dovzdělávání v souvisejících odvětvích jsem i členkou Českomoravské federace nordic walking.

Pro individuální nebo skupinové lekce mě neváhejte kontaktovat, budu se těšit.

Přijď za námi, těší se Eliška